Unlimited HostingFree Drupal ThemesFree Drupal Themes
Logowanie
Szukaj

Żołnierzyki na godziny

„Żołnierzyki na godziny” to projekt łączący airsoft z elementami gry ekonomicznej oraz RPG. Oprócz samej rozgrywki airsoftowej gracze będą mogli zasmakować przyjemności wynikającej z gospodarowaniem zdobytymi funduszami, które mogą zainwestować w rozwój swój lub swojej grupy, co z kolei ułatwi im wykonywanie kolejnych misji. Zabawa nie kończy się więc z chwilą zakończenia strzelaniny, pożegnania się z kolegami i wyruszenia do domu. Po powrocie do niego toczy się ona nadal, a gracze podejmują przygotowania do następnej misji.

Każda z ekip lub każdy niezrzeszony gracz (dalej: Uczestnicy) stanowi w grze przedsiębiorstwo zatrudniające najemników lub jest samodzielnym najemnikiem. Strony fikcyjnych konfliktów będą zatrudniały ich oferując wynagrodzenie za udział w misji i premie za jej wykonanie. Pieniądze będą oczywiście tylko wirtualne. Przed każdą strzelanką odbywającą się w ramach tego projektu będą wyliczone również bonusy, które można zakupić za zdobyte wcześniej fundusze, co pozwoli zdobywać przewagę nad innymi Uczestnikami.

Każdemu Uczestnikowi będziemy prowadzić osobne konta. Konta będą tajne i dostępne tylko dla właściciela, który będzie dokonywał zakupów. Konto będzie zawierało również informacje o zakupionych specjalnych premiach, a także kto w danej ekipie przeszedł specjalne szkolenia, które umożliwią mu wykonywanie pewnych czynności na polu walki zabronionych zwykłym strzelcom. Jako premie przewidziane są szkolenia (np. medyków, saperów, speców od zamków, mechaników, informatyków), dodatkowe wyposażenie (np. opatrunki, bomby, narzędzia), informacje wywiadowcze (np. dokładniejsze mapy, przecieki od organizatora) i wiele innych niespodzianek.

Szczegółowe zasady zostaną opublikowane na forum Legionu VII. Nie obowiązują one na każdym spotkaniu organizowanym przez Legion. Stosujemy je tylko wtedy, gdy będzie to zaznaczone w ogłoszeniu o spotkaniu. Zapraszamy do śledzenia tematu, zadawania pytań i zgłaszania się - projekt wystartuje na wiosnę 2012.

Nowi użytkownicy
  • Jumbo
  • Dziadu
  • Honki
  • Aiven
  • Trolik93
Kto przegląda
W tej chwili stronę przegląda 0 użytkowników i 0 gości.
Subskrybuj
Subskrybuje zawartość